H41K13BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H41K13BYA
JLCPCB Part #
C1412907
Package
Plugin
Description
1.13kΩ 500mW ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS