RU73X2A1K5LTDF
MFR.Part #
RU73X2A1K5LTDF
JLCPCB Part #
C4000818
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS