CRGH0603F84K5
MFR.Part #
CRGH0603F84K5
JLCPCB Part #
C4047677
Description
-55℃~+155℃ 200mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS