TLM2HDR056FTE
MFR.Part #
TLM2HDR056FTE
JLCPCB Part #
C1707544
Description
56mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS