3430B2F1R8TD
MFR.Part #
3430B2F1R8TD
JLCPCB Part #
C5892359
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS