TLM2AER016FTD
MFR.Part #
TLM2AER016FTD
JLCPCB Part #
C4116396
Description
-55℃~+155℃ 16mΩ 250mW ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS