TLM2AER012FTD
MFR.Part #
TLM2AER012FTD
JLCPCB Part #
C1710734
Description
12mΩ 250mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS