TLM2ADR082FTD
MFR.Part #
TLM2ADR082FTD
JLCPCB Part #
C1706063
Description
250mW 82mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS