TLM2ADR033FTD
MFR.Part #
TLM2ADR033FTD
JLCPCB Part #
C1707152
Description
250mW 33mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS