TLM2ADR036FTD
MFR.Part #
TLM2ADR036FTD
JLCPCB Part #
C1705744
Description
250mW 36mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS