354056KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
354056KJT
JLCPCB Part #
C2095361
Package
2816
Description
-55℃~+155℃ 250V 4W 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS