CPF1206B60R4E
MFR.Part #
CPF1206B60R4E
JLCPCB Part #
C4301899
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS