RER60F5760RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER60F5760RC02
JLCPCB Part #
C6643609
Package
Plugin
Description
576Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance