THS15R22J
MFR.Part #
THS15R22J
JLCPCB Part #
C1567839
Description
15W 220mΩ Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS