AHA25AFB-2R37
MFR.Part #
AHA25AFB-2R37
JLCPCB Part #
C5583065
Description
2.37Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS