TE80BR22J
MFR.Part #
TE80BR22J
JLCPCB Part #
C7399818
Description
220mΩ 80W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS