AHA25AFB-3R57
MFR.Part #
AHA25AFB-3R57
JLCPCB Part #
C1568407
Description
25W 3.57Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS