TE60BR33J
MFR.Part #
TE60BR33J
JLCPCB Part #
C5981776
Description
330mΩ 60W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS