AHA50AFB-1K4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA50AFB-1K4
JLCPCB Part #
C1568623
Package
Plugin
Description
1.4kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS