TE50B270RJ
MFR.Part #
TE50B270RJ
JLCPCB Part #
C7067376
Description
270Ω 50W Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS