TE200B15RJ
MFR.Part #
TE200B15RJ
JLCPCB Part #
C7121437
Description
15Ω 200W Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS