CPF-A-0402B68KE
MFR.Part #
CPF-A-0402B68KE
JLCPCB Part #
C1857629
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS