TE2500B100RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE2500B100RJ
JLCPCB Part #
C1566878
Package
Plugin
Description
100Ω 2.5kW ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS