TE1000B100RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE1000B100RJ
JLCPCB Part #
C1566866
Package
Plugin
Description
100Ω 1kW ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS