TE120B2K7J
MFR.Part #
TE120B2K7J
JLCPCB Part #
C5981724
Description
120W 2.7kΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS