TE1200B2R7J
MFR.Part #
TE1200B2R7J
JLCPCB Part #
C1573908
Description
1.2kW 2.7Ω ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS