RP73D2A76K8BTG
MFR.Part #
RP73D2A76K8BTG
JLCPCB Part #
C3990131
Description
-55℃~+155℃ 125mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS