CRG0201F90R9
MFR.Part #
CRG0201F90R9
JLCPCB Part #
C2110504
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS