T9GS5L24-18
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T9GS5L24-18
JLCPCB Part #
C1563085
Package
Plugin,25x32mm
Description
-40℃~+105℃ 15ms 18V 20A 22ms 480V@AC AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,25x32mm Power Relays ROHS