CRGS0805J390R
MFR.Part #
CRGS0805J390R
JLCPCB Part #
C2125781
Description
-55℃~+155℃ 150V 390Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS