SQMR722KJ
MFR.Part #
SQMR722KJ
JLCPCB Part #
C3382878
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 22kΩ 7W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS