35021M5JT
MFR.Part #
35021M5JT
JLCPCB Part #
C2083315
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS