RA73F1J11K3BTDF
MFR.Part #
RA73F1J11K3BTDF
JLCPCB Part #
C7272651
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS