SPSW10160RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SPSW10160RJ
JLCPCB Part #
C1369691
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 10W 160Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS