H425R5BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H425R5BZA
JLCPCB Part #
C1409120
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS