CRGH2010F30K1
MFR.Part #
CRGH2010F30K1
JLCPCB Part #
C4204785
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS