SP31R0JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SP31R0JT
JLCPCB Part #
C4259777
Package
SMD
Description
1Ω 3.5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS