RW2S0CBR010JET
MFR.Part #
RW2S0CBR010JET
JLCPCB Part #
C2482722
Package
SMD
Description
-55℃~+150℃ 100V 10mΩ 2W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS