SMW543RJT
MFR.Part #
SMW543RJT
JLCPCB Part #
C2090273
Description
-55℃~+200℃ 43Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS