3504G3A29K4FTE
MFR.Part #
3504G3A29K4FTE
JLCPCB Part #
C5494924
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS