SMW53R0JT
MFR.Part #
SMW53R0JT
JLCPCB Part #
C2076033
Description
-55℃~+200℃ 3Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS