SMW52R0JT
MFR.Part #
SMW52R0JT
JLCPCB Part #
C2094058
Description
-55℃~+200℃ 2Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS