SMW520RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW520RJT
JLCPCB Part #
C2076029
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 20Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS