SMW524RJT
MFR.Part #
SMW524RJT
JLCPCB Part #
C4027173
Description
-55℃~+200℃ 24Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS