SMW5130RJT
MFR.Part #
SMW5130RJT
JLCPCB Part #
C2091164
Description
-55℃~+200℃ 130Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS