SMW37R5JT
MFR.Part #
SMW37R5JT
JLCPCB Part #
C2092781
Description
-55℃~+200℃ 3W 500V 7.5Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS