SMW2120RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW2120RJT
JLCPCB Part #
C2079947
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 120Ω 2W 300V Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS