SMF5680RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF5680RJT
JLCPCB Part #
C4149706
Package
SMD,7.3x13.5mm
Description
-55℃~+200℃ 5W 680Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,7.3x13.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS