SMV3W560KJT
MFR.Part #
SMV3W560KJT
JLCPCB Part #
C7364599
Package
SMD,7.3x13.5mm
Description
-65℃~+200℃ 3W 560kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,7.3x13.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS