SMF52K4JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF52K4JT
JLCPCB Part #
C4347688
Package
SMD,7.3x13.5mm
Description
-55℃~+200℃ 2.4kΩ 5W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,7.3x13.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS